День Європи у місті Вінниця!

18052013581 Мене переповнюють почуття  за свою мальовничу Україну та куточок справжнього раю на землі –  місто Вінниця!

Вінниця – це  сучасне Європейське місто!  Керівництво нашого міста це молоді та амбітні люди,  професіонали своєї справи та справжні патріоти своєї країни!  Дуже приємно, що є такі керівники, які цінують людей і землю,  де проживали їх пращури, де народжуються і ростуть їхні діти і де колись будуть проживати їхні внуки та правнуки. Я мрію про те, щоб в нашій країні було якомога  більше таких керівників і щоб люди зрозуміли, що ми маємо ту владу, яку заслуговуємо, тому що влада відображає завжди сутність свого народу.

Побачити і відчути всю красу нашого міста, з його колоритом, історією, етносом, чудовими,  привітними та талановитими людьми можливо тільки побувавши у нас в гостях. А особливо в такі дні як «День Європи» 18 травня, та «День міста» (друга неділя вересня) в цьому році 14 вересня.09

Справжньою гордістю  нашого міста є світломузичний фонтан  «РОШЕН», який є одним з най більших в Європі!

Ось і в цьому році на святкуванні «Дня Європи»  все місто поринуло в суцільні співи, танці, різноманітні розваги.

З різних куточків України були    представлені  вироби народної творчості.18052013568 У мене було таке враженні, що я попала в середньовіччя, по всюди відчувався дух наших пращурів. Саме народна творчість переносить із покоління в покоління наш Український Дух. Історію спотворюють, кожна влада пише її під себе та ідеологічно нав’язує  народові, кордони встановили  по домовленостям, а народна творчість передається від батька синові, від матері донці і це не можливо у нас ні забрати, а ні нав’язати.

Особливе враження на мене складає українська вишиванка. Стяг, гімн та національне вбрання – це символ любого народу і справжні патріоти своєї країни з великою повагою ставляться до цих символів. Зараз стало модним одягатися в вишиванки, але навіть не дивлячись на це,  я не бачила одягнутих в вишиванку  наших політиків, які не розмовляють українською мовою.18052013569

В давнину люди були безграмотні, але своє життя та почуття вони відтворювали  в узорах на вишиванках, малюнках на різноманітних гончарних та дерев’яних виробах,  а також картинах. На цих виробах  історія народу, яка не читається, а відчувається душою  та серцем.

Свято у Вінниці вдалося на славу! Я горджусь тим, що я українка,  коріння моє з Буковини, а зараз я Вінничанка!

Так хочеться щоб ми,  українці,  гордилися своєю країною, прославляли її, як це роблять талановиті співаки, спортсмени, науковці,  щоб кожна людина  вкладала частинку себе та своєї любові в ту справу, яка приносить користь українському народу і відповідно своїй родині.

З любов’ю та повагою Тетяна Халуп’як!

180520135761805201357518052013573